Krásná z přírody

Říkáš si často:

  • "Vrásky, ty mi prostě vadí. Cítím se trochu smutně, když si všimnu těch malých čárek na své tváři. Je to jako drobné připomenutí času, který neúprosně plyne. Chci zůstat krásná a svěží, ale občas to působí jako nespravedlivý boj."
  • Nemůžu uvěřit, jak se můj menstruační cyklus změnil. Připadá mi, že se moje tělo rozhodlo dělat si, co se mu zachce. Jednou je tohle, podruhé zas něco úplně jiného. Každý měsíc je to takové překvapení, a ne vždycky dobré. Chtěla bych, aby to bylo trochu předvídatelnější.
  • Návaly horka jsou pro mě zatraceně nepříjemné. Teplota se najednou zvedne, začnu se potit a cítím, jak se na mě lepí oblečení. Je to taková divná směska nepohodlí a frustrace. Trvá to jen chviličku, ale v tu chvíli se mi zdá, že všichni kolem to vidí a já se cítím trapně.
  • Má pleť se zdá být najednou taková suchá a mdlá. Někdy bych si přála, abych mohla zastavit čas a vrátit se ke svěžímu vzhledu. Zkouším různé krémy a masky, ale někdy mám pocit, že to je boj s větrnými mlýny. Chtěla bych se cítit jistě ve své pokožce.
  • Metabolismus je záhada, se kterou si občas nevím rady. Myslím, že mám docela zdravý životní styl, ale přesto se mi zdá, že se tělo rozhodlo zpomalit. Zkouším být aktivní a jíst zdravě, ale přírůstek na váze je takový zrádný. Chci se cítit dobře ve svém těle, ale někdy to vypadá, že se mi vzdaluje.
  • Menopauza je něco, čeho se trochu obávám. Přechod na další fázi života mi přináší smíšené pocity. Nejsem si úplně jistá, co mě čeká, a to mě děsí. Chci se připravit na změny, ale občas mi hlavou probleskne myšlenka, že se může změnit všechno, co považuji za normální. Chci si zachovat svoji identitu a cítit se stále sama sebou.

Jak ti mohu pomoci?

Zdravou přírodní cestou s použitím bylin, hub a dalších speciálních složek

Vyber si sám/a, registrací získáváš slevu 35% ↓

Chceš pomoct se správným výběrem ↓